Mikołajkowy Koncert w Filharmonii Kaliskiej

6 grudnia 2018 r. uczniowie klas I - III

wraz ze swoimi wychowawcami udali się na uroczysty koncert do Filharmonii Kaliskiej. W tym wyjątkowym dniu odbywała się wspaniała gala rozdania Złotych Mikołajów 2018 r. Nagrody wręczał sam Mikołaj, a statuetki odebrano w 12 kategoriach: Lalka, Żołnierzyk, Pluszowy Miś, Konik, Renifer, Najlepsza zimowa piosenka, Zimowy bohater, Najlepszy Mikołaj, Najpiękniejsza choinka, Kolejka, Orkiestra, Widownia. Dzieci z niecierpliwością czekały na werdykt w poszczególnych kategoriach, a Laureatów nagradzały gromkimi brawami. Wszystkim dopisywał dobry, przedświąteczny nastrój i pozytywne nastawienie. O doskonały klimat zadbali soliści: p. Agnieszka Smoleń i p. Tobiasz Michna oraz oczywiście Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Kaliskiej pod batutą Radosława Dronia.

Tekst i zdjęcia: A. Kaźmierczak